Home / Producenci / Belimo

Belimo

Szwajcarska firma BELIMO to światowy lider w projektowaniu, produkcji i dystrybucji siłowników do przepustnic powietrza.

Wyroby BELIMO umożliwiają ekonomiczną pracę instalacji i urządzeń HVAC we wszystkich rodzajach obiektów. Siłowniki z długim cyklem życia, wykonane z materiałów najwyższej jakości pozwalają na istotne oszczędności kosztów montażu i użytkowania instalacji. Produkty BELIMO takie jak: kompaktowe regulatory VAV, zawory kulowe, siłowniki cyfrowe czy „Energy Valve” stanowią kamienie milowe w rozwoju elementów wykonawczych stosowanych w branży HVAC.

Wspieramy akcję “Producenci dla nauki”, ponieważ stwarza ona szansę pogłębionej wspólpracy pomiędzy przemysłem a wyższymi uczelniami. Dzięki niej studenci będą mogli zapoznać się z aktualnymi rozwiązaniami oferowanymi na rynku HVAC oraz odbywać praktyczne ćwiczenia na nowoczesnych stanowiskach pomiarowo-badawczych.

.
/ .

Komponenty / siłowniki

Siłowniki BELIMO do przepustnic powietrza serii CM wyróżniają się nietypowym płaskim kształtem. Dzięki temu możliwe jest zastosowanie ich tam, gdzie nie ma miejsca dla rozwiązań typowych. Siłowniki CM mają moment obrotowy 2Nm i są dostępne w wersjach za sterowaniem trójstawnym lub analogowym.


BELIMO Siłowniki S.A.
Zagadki 21,
02-227 Warszawa

tel. (0-22) 886-53-05
fax (0-22) 886-53-08
e-mail: info@belimo.pl
www.belimo.pl