Home / Producenci / Ekozefir

Ekozefir

Ekozefir jest marką firmy Ekoklimax produkującej nowoczesne centrale wentylacyjne wraz z autorskim sterowaniem. Ekoklimax w 2012 r. zainicjował akcję Producenci Dla Nauki i do dnia dzisiejszego współpracując z uczelniami technicznymi w Polsce dostarcza centrale Ekozefir dla celów dydaktycznych. Stanowiska pomiarowe bazujące na centrali Ekozefir RK-700-UPE pomagają poznać i uczynić technikę przyjazną dla nauki.

Patrząc na zmieniający się Świat i pędzącą jak dziki koń technikę nie sposób nadążyć w pojedynkę za postępem. Ekozefir inicjując akcję Producenci Dla Nauki wspólnie z firmami Belimo, ebmpapst, Heatex i Produal pragnie dogonić, poznać i uczynić technikę przyjazną dla nauki. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom oddanym uczelniom technicznym, w ręce studentów łatwiej zdobędą Oni wiedzę potrzebną do znalezienia sobie miejsca w naszym szalonym Świecie. Apelujemy również do innych firm o wspólną pomoc uczelniom.

Uczelnie potrzebują nas, a my potrzebujemy młodej wykwalifikowanej kadry by wspólnie z nami zmieniała Świat.

Jacek Czerwiński
/ właściciel marki Ekozefir

Centrala wentylacyjna Ekozefir

Zaawansowana centrala wentylacyjna Ekozefir Rk-700-UPE. Centrala o wydajności nominalnej 700 m3/h z wymiennikiem krzyżowym i króccami w pozycji uniwersalnej. Zapewnia czyste i zdrowe powietrze a jej intuicyjna obsługa czyni technikę dostępną dla każdego.


Ekoklimax-Projekt sp. j.
/ Producent central wentylacyjnych Ekozefir
ul. Podolska 13, 85-055 Bydgoszcz

Tel./Fax (52) 321 24 53; (52) 349 51 35
e-mail:biuro@ekozefir.pl
www.ekozefir.pl