Home / Producenci / Produal

Produal

Produal Oy jest firmą fińską, specjalizującą się w technologii pomiarów dla automatyki budynków. Wysokiej jakości urządzenia pomiarowe i sterujące produkowane przez firmę Produal wyróżniają się nowoczesnością i łatwością instalacji. Innowacje techniczne naszych produktów stały się standardem dla urządzeń pomiarowych w Finlandii i za granicą.

Od kliku lat współpracujemy z uczelniami technicznymi w Finlandii, wspierając edukację studentów laboratorium automatyki na University of Applied Sciences w Jyväskylä oraz uczelni technicznej w Kouvola.

Również w Polsce bierzemy udział w podobnym programie. Dbamy o rozwój nowych kadr inżynierskich, współtworzymy program „Producenci dla nauki”, w ramach którego, Ekozefir dostarcza swoje urządzenia wyposażone w przetworniki Produal dla uczelni technicznych w Polsce.

Adrian Jastrzębski
/ Sales Manager Poland

Komponenty / czujniki

Sondy Produal służą do pomiaru prędkości przepływu powietrza. Konstrukcja sond umożliwia łatwą instalację nawet w istniejących kanałach wentylacyjnych. Sonda działa na zasadzie rurki Pitota, dokonując pomiaru składowej ciśnienia całkowitego i statycznego strumienia powietrza.


Produal OY
Keltakalliontie 18, 48770 Kotka

Office in Poland:
Płochocińska 19/110,
03-191 Warszawa
Tel.: +48 504 024 416
E-Mail: info@produal.pl