Home / Producenci / Sulitech

Sulitech

Firma SULITECH Plastics Processing zajmuje się kompleksowym wdrażaniem projektów z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji formy wraz z jej wytworzeniem, a kończąc na produkcji gotowych elementów plastikowych. Specjalizujemy się zwłaszcza w wypraskach technicznych znajdujących zastosowanie m.in. w branży HVAC, elektrotechnicznej czy budowlanej.

Biorąc udział w tej akcji, możemy umożliwić młodym ludziom poszerzenie w ciekawy sposób swojej wiedzy z zakresu wentylacji. Sam fakt, że nasze drobne wsparcie, może dać tak wiele był dla nas motywacją do wzięcia udziału w PDN

Bartosz Sulimowski
/ Dyrektor Zarządzający

Komponenty / elementy obudów, przepustnice

Elementy służące do produkcji obudów central wentylacyjnych, charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością przy zachowaniu wysokich walorów ergonomiczności. To wszystko dzięki zaprojektowaniu optymalnej konstrukcji każdego z nich wraz z odpowiednim dla nich rodzajem tworzywa.

Przepustnice zostały zaprojektowane do regulacji przepływu powietrza we wszelkiego rodzaju systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Sterowanie stopniem otwarcia przepustnicy może być realizowane zarówno ręcznie jak i przy pomocy siłownika elektrycznego.


SULITECH
ul. Przemysłowa 15, 83-050 Kolbudy

tel.: +48 58 304 99 71
e-mail: info@sulitech.pl
www.sulitech.pl