Home / Stanowisko

Stanowisko pomiarowe

Nowoczesne stanowiska laboratoryjne dla studentów instalowane na uczelniach technicznych. Dają możliwość dotknięcia technologii na żywo i zapoznania się z zagadnieniami branży HVAC.


Schemat stanowiska


- rekuperator krzyżowy
- nominalna wydajność centrali w m3/h
- UP - pozycja pracy uniwersalna (stojąca lub naścienna, wszystkie króćce w górnej klapie), E - enegooszczędne wentylatory Radical

1.

Regulacja oporów instalacji / Ekozefir
2.Czujnik wilgotnosci i temperatury / Produal
3.Czujnik przepływu powietrza / Produal
4.Miernik mocy elektrycznej
5.Wymienne kasety filtracyjne / Ekozefir
6.Siłownik / Belimo
7.Wymienny wkład odzysku ciepła / Heatex
8a/8b.Wymienne płyty wentylatorowe, wywiew / nawiew / ebmpapst
9.Plastikowe elementy obudowy / Sulitech

Sterowniki central EkozefirSterowanie standardowe aczkolwiek dające duże możliwości zarządzania funkcjami centrali. Naścienny sterownik wyposażony jest w wyświetlacz tekstowy, mikroprocesor, oraz czujniki umożliwiające dokładne sterowanie parametrami central Ekozefir.Digital-E to sterownik naścienny z większym wyświetlaczem, większą liczbą czujników i jeszcze większymi możliwościami sterowania. To wszystko przy zachowaniu maksymalnej przejrzystości obsługi.Sterownik, który sprawia, że życie staje się proste i przyjemne. Dzięki modułowi internetowemu i aplikacji przeznaczonej na tablet, smartfona lub stronę www użytkownicy mogą w pełni zdalnie zarządzać pracą centrali z każdego miejsca z dostępem do Internetu.