Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Agencja dreamsart: rzetelne projektowanie katalogów

Studio dreamsart proponuje projektowanie folderów z uwzględnieniem każdego detalu, jakie poda klient oraz jakie będą adekwatne dla danej branży. Broszury promocyjne i dowolne katalogi są efektownymi narzędziami reklamowymi. Dzięki nim można docierać do określonej grupy docelowej bez najmniejszego kłopotu. Sprawdzają się nie tylko w trakcie kampanii promocyjnej, lecz także na różnych eventach. Specjaliści z podanej agencji mogą nawet wykonać projekt dostosowany do konkretnego zdarzenia.

Projekt wizualny będzie również za każdym razem przystosowany do identyfikacji wizualnej marki. Kilkustronicowy skład będzie opracowany doskonale do wydruku. Jeśli będzie taka potrzeba, to zostanie także przygotowany w języku obcym. Wszystkie części, takie jak: wykresy, diagramy i ilustracje zostaną wykonane doskonale. W firmie zatrudnieni są również copywriterzy, którzy zajmą się przygotowaniem treści oraz haseł reklamowych, jeżeli klient sobie tego życzy. Broszury, katalogi książkowe oraz inne materiały zostaną wykonane zgodnie z oczekiwaniami klienta, a także w indywidualnie przez niego wybranym rozmiarze. Klienci decydując się na projektowanie katalogów w tej agencji mogą oczekiwać na uszlachetnienie składu o dowolne elementy dodatkowe.

Na przykład, folia matowa doda większej elegancji, a folia z połyskiem ożywi kolory oraz zwiększa trwałość. Do folii matowej może zostać dodany lakier UV wybiórczy, umożliwiający pokrycie niektórych elementów. Specjaliści mogą także zrobić tłoczenie, uwypuklając wybrane części składowe projektu oraz zrealizują wycinanie z wykorzystaniem lasera konkretnych części, takich jak przykładowo logo. Abstrahując od tego, jaka postać będzie wytypowana, całość zostanie pokrywana lakierem dyspersyjnym, zabezpieczając druk. Oferta zawiera przygotowanie projektu i wydruk broszury reklamowej, parostronicowych folderów reklamowych, jak i wielostronicowych wydawnictw.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY