Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy tuningując swój samochód należy wymienić także felgi

Wielu właścicieli samochodów lubi się wyróżniać swoimi autami, dlatego też często decydują się na różnego rodzaju modyfikacje. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest tuning optyczny, pozwalający w diametralny sposób zmienić zewnętrzny wygląd. Jeśli ktoś będzie chciał, to pokusić się także może o modyfikacje silnika i zawieszenia, wówczas poza wyglądem auto zyska też dużo koni mechanicznych, lecz przy takich zmianach liczyć się już trzeba z wysokimi kosztami.

W praktyce większość osób decydujących się na tuning optyczny rozpoczyna od wymiany felg. Rozwiązanie takie jest stosunkowo niedrogie, a równocześnie dające dużo efektów. Odpowiednio dobrane felgi JR Wheels całkowicie odmienią wygląd pojazdu, dając mu agresywności i sportowego charakteru.

Takie felgi dostępne są w niezliczonej liczbie wzorów, klienci do wyboru mają modele z różną ilością ramion, a nawet wersje ze szprychami. Tym sposobem jeśli ktoś będzie chciał, to może postawić na klasyczne rozwiązania, ale także może na odważną stylizację. W ostatnich czasach dużą popularnością cieszą się superlekkie felgi SL02, jakie nie tylko prezentują się doskonale, lecz również mają świetne parametry jezdne. Ogólna ilość sprzedawanych w sklepach felg może jednak niejednej osobie przysporzyć wielu problemów podczas wyboru.

Dlatego też należy zastanowić się porządnie, żeby później nie trzeba było ich wymieniać po założeniu. W pierwszej kolejności pamiętać trzeba, że nie każdy z wzorów spasuje do każdego auta. Również dlatego, że część marek jest tuningowana od lat, i zwyczajnie przez ten czas ustaliły się kanony tego, jak powinien wyglądać taki tuning. Dodatkowo przy zakupie należy zwrócić swoją uwagę na techniczne parametry. Często w przypadku takich zmian kierowcy decydują się na montaż felg z większą średnicą, równocześnie zakładając opony o mniejszej wysokości. Ale czasem trafi się ktoś, kto kupi felgi concaver naprawdę szerokie, a jeżeli będą one wystawać za obrys samochodu, to nie można z takimi legalnie jeździć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY