Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: przełomowe narzędzie dla pośredników nieruchomości

Nbot to innowacyjna aplikacja dla agentów nieruchomości. Z zastosowaniem Nbot uzyskuje się wgląd do zbioru ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami oraz z telefonami z blisko 200 portali. Jest to solidne kompendium wiedzy, które sprawdza się na równi w obsłudze klienta podażowego, ale też poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dołączone do aplikacji kluczowe elementy procesu marketingowego bardzo mocno usprawniają etap pozyskiwania ofert, a obsługiwanie klienta popytowego przeniesiona jest na niespotykany dotychczasowo poziom.

Na tyle nowatorskie wyjście jest bardzo przydatne. Główne atuty, jakie wykazuje oprogramowanie dla biur nieruchomości to: przesyłanie ogłoszeń ze wszystkimi fotografiami, z blisko 200 portali, dostęp do ofert indywidualnych oraz biurowych z telefonami ze wszystkich serwisów, opcja szybkiego wyznaczenia telefonu do właściciela na bazie ogłoszenia agencyjnego, informowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, prędkie zaktualizowanie cen w ogłoszeniach otwartych, natychmiastowe i dokładne dookreślenie ceny oferty nieruchomości oraz dostęp do propozycji z uwzględnionymi ulicami i szczegółami ogłoszenia. Jest to wobec tego kompleksowe wyjście, jakie bazuje na prostej obsłudze.

Program dla agencji nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz rzeczoznawców majątkowych nie jest udostępniany klientom indywidualnym. Jest zaprojektowany z rozmysłem o profesjonalnym użyciu. Na stronie internetowej narzędzia można dostrzec, w jaki sposób wyszukiwać i wysyłać oferty. Informacje są przekazane w sposób przystępny, czyli bardzo klarownie. Wystarczy utworzyć darmowe konto, żeby mieć do całości dostęp. Oferty można wyjątkowo szybko zmieniać na swoje i od razu przesyłać do klientów, co bardzo usprawni pracę pośredników nieruchomości.

Rzeczoznawcy majątkowi mogą także zobaczyć, kto i w jakiej kwocie promuje te same nieruchomości, co pozwoli funkcjonować sprawniej niż konkurencja. W aplikacji znajdują się wszystkie mieszkania prywatne wystawione od 2018 roku, jak i ogłoszenia wystosowane przez agencje. Znaczy to, że zarejestrowany nie pominie jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY