Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

North Coast: asortymet obejmujący ponad 3000 wyroby

Wyroby włoskie, jakie pozwalają czuć się jak we włoskiej restauracji oferuje marka North Coast. Asortyment wygląda imponująco, czyli kupujący nie powinien mieć problemów z wyszukaniem mozzarella buffala dopasowanej do jego podniebienia. W North Coast można też zakupić wywodzące się z Włoch pomidory w szkle, oliwy tłoczone z doskonałych jakościowo oliwek, lub wyroby mięsne wykonane według sprawdzonych włoskich receptur. Są to propozycje od na tyle rozpoznawalnych producentów jakimi są: Ben’s Original, AGRIFORM lub MENU. North Cost udostępnia też przepisy z jakich można przygotować przepyszne dania, do jakich produkty można zakupić w punkcie sprzedaży. Są to: dania główne, sałatki, przekąski, czy desery. Dania mają przeróżny stopień ciężkości przygotowania: od łatwego po skomplikowany. Jeśli zaś zechcą dowiadywać się więcej o ofercie bądź o przepisach, to mogą kontaktować się ze sprzedawcą bądź zaglądać do profilu w social mediach.

Opłaca się zaglądać do nowych informacji, bo to gwarantuje stały wgląd do oferty produktowej, ponieważ sklep udostępnia je regularnie. North Coast przywozi oraz sprzedażą pochodzących z Włoch produktów żywnościowych, a także na dodatek sprzedaje jedzenie z Francji, Hiszpanii, Grecji oraz z Anglii. Są to wyroby od aż 70 czołowych producentów klasy premium. North Coast ma prawo do uzgodnionej na wyłączność dystrybucji na rynku w Polsce, co ofertę kształtuje jako wyróżniającą się.

Kupujący mają możliwość zaopatrzyć się tutaj w: ryż, desery, produkty mrożone oraz w wodę. Do kupujących wliczają się: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto punktów sprzedaży detalicznych, umiejscowionych na terenie całego kraju oraz ponad tysiąc osiemset kupujących będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli. Zamówienia można składać aż przez 6 dni w ciągu tygodnia, bo firma posiada swoje samochody dostawcze i współpracuje ze sprawdzonymi przewoźnikami zewnętrznymi. Dostawy mają miejsce bezzwłocznie po wpłacie pieniędzy za zamówienie.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY