Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Profesjonalny sprzęt do tenisa i badmintona od firmy Yonex

Dokładnie wytypowany asortyment zawierający gadżety do tenisa oraz badmintona oferuje Yonex Polska, czyli dystrybutor japońskiej Yonex. Firma wytwarza produkty przetestowane i z certyfikatem. Wyjątkowo popularnym wyrobem jest rakieta do badmintona Isometric 500, bazująca na unikalnej technologii. Firma jest również znana z autorskiej techniki Power Cusion, wykorzystanej w obuwiu sportowym. Isometric to technika wpływająca na uzyskanie dużej kontroli bez utraty mocy. Izometryczny kształt główki uzyskano przez wydłużenie strun poprzecznych, co podwyższa pole aktywnego trafienia.

Natomiast technologia Power Cusion efektywnie pochłania siłę uderzeń, jaka powstaje w efekcie spadania na boisko, przenosząc następne posunięcia gracza. Już samo to ukazuje, iż firma jest rozpoznawalna w dziedzinie sportu i nie bez przyczyny odpowiada za sponsorowanie licznych znaczących wydarzeń. Analizy wskazują, że około 80% graczy w badmintona wykorzystuje rakiety Yonex. W zaprezentowanym sklepie www katalog produktów profesjonalne rakiety do tenisa jest ogromny i z tego powodu dystrybutor podzielił go na: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton.

Klienci mają możliwość też sprawdzać bestsellery i nowości oraz promocje na ulubiony sprzęt. Na równi amatorzy gry w tenisa, jak i profesjonaliści wyszukają gadżety dostosowane do umiejętności i stylu gry. Jeżeli ktoś pierwszy raz robi zakupy w takim sklepie i nie do końca wie, na co się zdecydować, to pomoże obsługa klienta. Poza zakupem można również dowiadywać się z witryny, co zdarzyło się w dyscyplinie badmintona i tenisa, co jest ważne dla osób uprawiających określone. Szczególnie znane są zapewniające ergonomię użytkowania rakiety do tenisa z serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY