Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyposażenie kamperów CarGO! w momencie wynajęcia

Serwis dla kamperów wynajmowanych i sprzedawanych w CarGO! jest udowodnieniem tego, że firma taka faktycznie zabiega o kupujących. Dotyczy on nie tylko doposażenia zewnętrznego i w środku kabiny, ale też gadżetów nadających się do wykorzystania w trakcie kempingu, które też można zakupić w prezentowanym punkcie. Specjaliści w filii służą także doradztwem technicznym, co ma wyjątkowe znaczenie dla odbywających podróż po raz pierwszy. Zainteresowani mogą też korzystać z możliwości zrobienia przeglądu kupionego w CarGO! kampera.

Na prośbę kupującego może być również zmieniona tapicerka oraz specjaliści zajmą się precyzyjnym wyczyszczeniem środka kampera. Jeżeli ktoś decyduje się w podanej firmie zakupić jeszcze jakieś wyposażenie, to eksperci zajmują się też montażem: klimatyzatorów, uchwytów do telewizorów, dodatkowego ogrzewania, bagażników rowerowych, radia i nawigacji, czy zestawu paneli solarnych o dowolnej mocy. W dodatku oferowany jest montaż markiz na ściany i dachowych, anten satelitarnych, uzupełniających zbiorników na czystą wodę, bądź stacji multimedialnych.

Jak w takim razie można zauważyć, świadczenia w tej firmie zaliczają się do kompleksowych. Główną jest nowe kampery, z kolei można liczyć na sporo innych. W sklepie online można skompletowaćgadżety od producentów Thule, Dometic albo ALKO. Są to wyroby, które sprawią, że podróż będzie przyjemna. Jest ich tak sporo, że asortyment spełnia oczekiwania konsumentów.

Z kolei w czasie zakupu lub wynajmowania kampera w wyposażaniu podstawowym są: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Na dodatek można zamówić: stolik i krzesła, butlę gazową, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, lodówkę kompresorową, komplet chemii, opony zimowe, hulajnogę elektryczną, matę zewnętrzną albo kamerę GoPro z akcesoriami.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY